OUR GAMESROOM

Bohater chodzi w tych samych ciuchach jak w Siville Tidimela, ma taką fryzurę, dom wygląda podobnie (ale gorzej). Coś mi tu śmierdzi zrzynką z Siville. No i po zapowiedzi mało wiemy. Ja postawię 2/5 za prezentację i czekam na Siville (nie civilian).

Kiedyś chyba Jaklub, ale nie jestem pewien zrobił też dwie symulacje- nie podobała mi się grafika człowieczka.
Ja robiłem tylko jedną symulację owcy. Chodziło ci o BartkaGM? OMG, idę się powiesić!!!!!!!!!!!!!!1111111oneone ;>
Swoją drogą, czy BartekGMClan = BartekGM? Czyżbyś chciał zrzucić swoje nieudane projekty na mnie? ;]

Edit: Zauważyłem na blogu, że piszesz "zachciało NAM się symulatora", a w temacie "zachciało MI się symulatora". To, że piszesz o sobie w liczbie mnogiej, nie uczyni cię pro...Z ogromną przyjemnością Agencja MSM Events odsłania rąbka tajemnicy i informuje o kolejnych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla Was na drugą polską edycję jednego z największych festiwali muzyki klubowej – Global Gathering.

Oto niektóre z atrakcji:

Rodeo Symulator
Zakręcony Zorbing
Bungee-Run
Surfing Symulator
Karuzela - Dywan
Wspinaczka
Skoki Bungee
Jazda Quadami Yamaha
Strefa X-BOX
Strefa Matrix - Stylizacja fryzur

Wkrótce ogłosimy główną niemuzyczną atrakcję Global Gathering oraz informacje organizacyjno-techniczne!

Bilety od 16 kwietnia do 24 maja w cenie 126 PLN.
Bilety VIP od 06 czerwca w cenie 450 PLN. W dniu imprezy 500 PLN.


Nie mamy długiego "stażu" z moim chłopakiem. Zdaję sobie sprawę z tego że mężczyźnie nie powinno się mówić prosto z mostu: "...chciałabym byś zmienił fryzurę..." lub "...żebyś zaczął się inaczej ubierać". Bo może to potraktować jako jawną krytykę i poczuć się urażony. Jak więc sprawić, by facet który od ładnych paru lat nosi fryzurę na milimetr - zapuścił włosy. Nie mam nic do takiej fryzury, bo niektórym jest tak na prawdę dobrze.Jednak uważam że Jemuwiele bardziej do twarzy byłoby w dłuższych włosach. Do tego ostatnio Maciek sam zaczął temat, ze nie zapuści włosów bo ma zakola. Uważam że to ejst jego kompleks i że wyolbrzymia swoją "łysość", a wręcz przeciwnie-trochę dłuższe włosy z przodu zakryły by drobne ubytki...
Licząc jednak na to, że przyjdzie moment gdy będę mogła już zaczynać próby wpłynięcia na mojego faceta, proszę Was o radę i opinie na ten temat. Z góry dzięki:)

Najłatwiej zmień mężczyzne skoro macie krótki staż to tylko troche szkoda będzie. A jak sie obrazi o taką błachostkę to olej hopa. BTW. ja bym sie nie zgodił :)


Nalepiej zrób mu symulacje w photoshopie :) i powiedz że tak wyglądał by żaje.... cośtam.
Ten post był edytowany przez xolox dnia: 31 Maj 2007 - 17:11

Fryzurę Alice to ja jeszcze przełknę ale spójrzcie na Jaspera.
Gdy zobaczyłam zdjęcie Cullenów pomyślałam sobie : " Chwila chwila, była Alcie,Esme,Rozalie..co tam robi czwarta dziewczyna?" I nagle bum, okazuje się,że to Jasper.;D
Faktycznie symulacja walki Rose i Jaspera jest fajna.;D


Cerrata zrobienie symulacji komputerowej nie oznacza ze taki fryzjer bedzie umial Cie tak obciac
w na prawdę dobrym salonie myślę, że będzie potrafił
ja nie chodzę do fryzjerów, jak już ścinam włosy sama albo mama mego połówka mnie tnie, bo ona jakaś tam fryzjerka (ale nie taka.. nowoczesna )
ale jeśli chodzi o zmianę fryzury, taką powazniejszą to wolę słono zapłacic a mieć DOBRZE ścięta włosięta.


co do pytan kobiety o opinie to ja jestem za bo kobiety maja 6 zmysl do zakupow jak i w ogole doboru rzeczy pasujacych do siebie....
mów jeszcze... ja słucham