OUR GAMESROOM

[Gry] Syberia [PL] [DVD] [.exe] Dodane przez: ja.tomek007
  Syberia

producent: Microids / Anuman Interactive
wydawca: Microids / Anuman Interactive
kategoria: akcja / przygodowa

Data Premiery:
Świat: 18 czerwca 2002
Polska: 26 listopada 2002

tryb gry: single player
tryb multiplayer: brak
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD

Wymagania sprzętowe:

Procesor: 350 MHz
Pamięć: 64 MB RAM
Karta graficzna: 16 MB
Przestrzeń na dysku: 1.2 GB
System: 98 / Me / 2000 / XP z DirectX 8.1

Gra przygodowa stworzona przez twórcę znakomitej gry przygodowej Amerzone. Gracze, jako prawniczka Kathe Walker, muszą odnaleźć spadkobiercę majątku zmarłej właścicielki fabryki.

Syberia to gra przygodowa stworzona przez twórcę znakomitej gry przygodowej Amerzone. Gracze wcielają się w postać Kate Walker, wziętej prawniczki z Nowego Jorku. Została ona wynajęta przez firmę zabawkową, by dokończyć formalności związanych z przejęciem fabryki położonej w małym miasteczku w Europie. Akcja gry rozpoczyna się w chwili, gdy nasza bohaterka przyjeżdża do fabryki i okazuje się, że jej właścicielka Anna Voralberg nie żyje. Musimy odnaleźć jej spadkobiercę (Hans Voralberg) i dopełnić swą misję. W naszych poszukiwaniach przejedziemy przez wiele różnorodnych lokacji (m.in. miasteczko industrialne, kopalnie i nadmorski kurort) i będziemy musieli stawić czoło szeregu zagadek wymagających logicznego myślenia. Gra posiada dobrej jakości prerenderowaną grafikę oraz wciągający tajemniczy klimat. [...]

Kod: http://torrenty.org/torrent/469852

[Gry] Hitman Contracts [PL] [2CD] [mdf] Dodane przez: Krzysztof Maciejowski (J-no)
  HITMAN CONTRACTS
Producent: IO Interactive
Wydawca: SCi / Eidos
Dystrybutor PL: Cenega Poland
Kategoria: gry akcji
Okładki: tak
Patch: tak [174]
Crack: tak

Premiera:

Świat: 21 kwietnia 2004
Polska: 10 maja 2004

Tryb gry: single player
Wymagania wiekowe: 16+
Nośnik: 2 CD

Rozsądne wymagania sprzętowe:

CPU AMD/Intel 1,6GHz, 256MB RAM, 64MB akcelerator 3D (DirectX . 2GB na HDD.

Opis gry:

Kolejna, trzecia, część słynnej serii gier akcji pozwalającej nam wcielić się w postać płatnego mordercy, Agenta 47. Jednakże tym razem autorzy ze studia Io Interactive, podczas produkcji położyli duży nacisk na to, by ta odsłona była dużo bardziej mroczna i drastyczna aniżeli obie poprzedniczki.
Naszego bohatera poznajemy w jednym z paryskich hoteli, z raną postrzałową, gdzie w wyniku wycieńczenia, wysokiej gorączki i działania przeróżnych prochów uśmierzających ból, którymi się naszpikował, nawiedzają go różne wizje z przeszłości i halucynacje.Akcja gry składa się z dwunastu rozbudowanych misji skonstruowanych w identyczny sposób jak to miało miejsce w dwóch pierwszych Hitmanach, tzn. w każdej mamy kilka różnych celów oraz wiele dróg prowadzących do ich osiągnięcia. Owe misje toczą się w zróżnicowanych otoczeniach umiejscowionych na terenie całego globu ziemskiego, m.in. w Rumunii, w Hong Kongu, na Syberii, w Wielkiej Brytanii, czy Francji. Asortyment wszelkiego rodzaju środków zadawania bólu jakie nasz zabójca może użyć zwiększył się i teraz składa się z ponad 30 broni palnych oraz licznych broni przeznaczonych do walki wręcz (w tym kije bilardowe, miecze, haki używane w rzeźniach, czy garota). Agent 47 zyskał też kilka nowych rodzajów ataków, w tym inspirowane np. Splinter Cellem ataki z ukrycia. Naturalnie, autorzy wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy postarali się, by przeciwnicy, jakich napotkają na drodze, kierowani byli przez bardzo zaawansowane procedury A.I. i tym samym stanowili większe wyzwanie. Osobnicy Ci reagują na wszelkiego rodzaju niepokojące dźwięki, czy poruszający się cień naszego bohatera.

Instalacja:

1.Wypal lub zamontuj w Daemon Tools Lite
2.Zainstaluj grę.
3.Zainstaluj spolszczenie.
4.zainstaluj patch 174.
5.Skopiuj cracka (174) do folderu z zainstalowaną grą.
6.Miłej zabawy :) [...]

Kod: http://torrenty.org/torrent/390921

[Gry] Original War [PL] Dodane przez: spid23
  Virgin Interactive ( wydawca )
CD Projekt ( dystrybutor PL )
strategiczne ( RTS )
15 czerwca 2001 ( światowa data premiery )
17 października 2001 ( data wydania w Polsce )

wymagania sprzętowe: Pentium II 300MHz, 64MB RAM

Opis:

Jest to bardzo ciekawa gra strategiczna autorstwa firmy Altar Interactive, która dzięki umiejętnemu połączeniu elementów gier należących do gatunku RTS i cRPG, zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych produkcji.
Gra stworzona przez naszych południowych sąsiadów - firmę Altar Interactive, umiejętnie łącząca cechy należące do gatunków Real Time Strategy oraz Role Playing Games. Niebagatelna i zarazem wciągająca historia przenosi nas w rok 2010, kiedy Rosja ponownie wpadła w sidła nacjonalizmu. Kraj stoi na krawędzi kryzysu gospodarczego i politycznego, zagrażając militarnie całej cywilizowanej Europie. W celu zapobiegnięcia narastającemu kryzysowi Amerykanie wysyłają na Syberię ekspedycję, której zadaniem jest odkrycie nowych złóż ropy. Zamiast tego znajduje ona olbrzymie złoża dziwnego minerału. Okazuje się, że jest on praktycznie niewyczerpalnym źródłem energii.

Amerykanie decydują się na szybkie działania, zanim Rosjanie zorientują się o co chodzi. Wysyłają więc specjalne jednostki w przeszłość, chcąc wydobyć minerał i zmagazynować go na Alasce. Niestety rządy arabskie, w obawie przed spadkiem cen ropy naftowej, wykradły próbkę minerału, zwanego EON, i również wysłały w przeszłość ekipę, której zadanie było zniszczenie jego złóż. Po latach Rosjanie odnajdują pozostałości tych dwóch ekspedycji, razem z na wpół wyczerpanymi złożami minerału. Gdy zorientowali się co się stało, postanowili sami wysłać ekspedycję w czasie, która obroni EON przed atakiem Amerykanów i Arabów.

Czekają nas więc nieliniowe i wymagające misje, których różnorodne cele mogą polegać np.: na pochwyceniu wybitnego naukowca pracującego dla wrogiej strony konfliktu. Dysponujemy stałą, ograniczoną liczbą żołnierzy, którzy charakteryzowani są przez indywidualne współczynniki i cechy, wzrastające wraz z nabieraniem doświadczenia wojennego. Gra charakteryzuje się rzadko spotykaną dowolnością w konfigurowaniu nowych jednostek, oraz dużą ilością pojazdów i broni wykorzystywanych przez naszych ludzi. Ciekawy jest również systemem pozyskiwania surowców

1.Rozpakuj
2.Wgraj
3.GRAJ

Z mojej strony to już wszystko życzę miłej zabawy [...]

Kod: http://torrenty.org/torrent/396321